První návštěva

Každá moje první klientka absolvuje takzvanou první návštěvu a ta se skládá:

Z konzultace, kde probereme stav vaší vlasové pokožky, diagnostiku vlasů, střih, barvu, vaše návyky v péči o vlasech a celkově se pobavíme o správné péči a produktech. Nedílnou součástí první návštěvy je čištění vlasů od nežádoucích látek usazených na povrchu vlasů. Tyto látky mohou způsobovat problémy i během barvení a zesvětlování.

Čištění vlasů a vlasové pokožky MALIBU C MAKEOVER od silikonů, minerálů, chlóru, popřípadě drogistických barev a dalších nežádoucích látek usazených na povrchu vlasů, které obalí vlas. Barva pak neproniká plně do vlasu a místo toho se usadí na vrstvě minerálů. Hloubkové čištění je nepostradatelný úkon před chemickým ošetřením a je vhodný i pro oživení přírodních nebarvených vlasů. Právě čištěním vlasů se velmi často vyřeší značná část problémů, které klientky trápí.

Po vyčištění je aplikována hloubková výživa vlasů, odvíjející se od typu vlasů a finální fáze první návštěvy, kterou je střih. Zároveň je vždy doporučena správná péče a produkty na domácí použití, které jsou stejně tak důležité, jako perfektní střih a barva. Časová náročnost první návštěvy je přibližně 2,5 hodiny a cena návštěvy  činí 2250 Kč. V případě velmi dlouhých hustých vlasů se cena navýší a délka úkonu se může trochu prodloužit.

Zároveň je vždy nutné počítat s investicí do profesionální kosmetiky, kterou vám na místě doporučím a budete si ji odnášet domů, protože je srovnatelně důležitá jako perfektní střih a barva.

Nejdůležitější jsou zdravé a krásné vlasy !